Obsah: David Beckham - Jak to vidím já

O Davidu Beckhamovi už byly popsány tuny papíru. Řada novinářů i samozvaných životopisců se neúnavně pokouší přiživit na Beckhamově slávě a neustále nás zavaluje množstvím informací, většinou neověřených či smyšlených. Snadno tak můžeme nabýt dojmu, že o této sportovní a mediální hvězdě víme vše. Ale je tomu opravdu tak? Na stranách této knihy se nám poprvé nabízí možnost poznat skutečnou osobnost člověka, s nímž jsme se dodnes setkávali pouze v rolích slavného fotbalisty, nekorunovaného krále médií a módního idola. David Beckham se zde otevřeně svěřuje se svými ambicemi, láskami, obavami, názory... Především se však snaží čtenářům ukázat, jaký ve skutečnosti je – a tento obrázek se výrazně liší od toho, který nám byl až doposud předkládán. Součástí knihy je i obsáhlá příloha, v níž je podrobně zaznamenána celá Beckhamova kariéra od žákovských začátků až do současnosti. V barevné obrazové příloze je řada soukromých snímků, které nikdy nebyly zveřejněny.
Zdroj: Anotace z knihy David Beckham - Jak to vidím já
Dnes je 27.07.2024