Obsah: Dobrý kafe na Frekvenci 1

Na začátku bylo zjištění Petra Novotného, že ráno od půl deváté do devíti vlastně nemá co dělat. Děti odešly spolu s manželkou učitelkou do školy a většina jeho kolegů, partnerů a spolupracovníků bývá tou dobou ještě v posteli. A tak s radostí přijal nabídku spolupráce od rádia Frekvence 1 a začal tam po ránu "vařit" Dobrý kafe. Pořad, který má jediný cíl - vzpružit a naladit posluchače do nového dne a zlepšit jim náladu. Ostatně právě proto si přece kafe po ránu vaříme, aby nás probralo a pozitivně nastartovalo. Protože Petr Novotný je především bavič, je i Dobrý kafe zalito humorem a vtipem. Probírá se u něho aktuální dění, vyprávějí se anekdoty, veselé historky ze života, k mání jsou nejrůznější perličky a kuriozity, ale i spousta nápadů a ponaučení... A aby ten gejzír radosti jen tak neodplul éterem, rozhodl se Petr Novotný společně s rádiem Frekvence 1 a nakladatelstvím Euromedia Group dát svému pořadu knižní formu. A tak vznikla stejnojmenná knížka, která by měla posloužit jako první pomoc v okamžicích, kdy nám není zrovna nejlépe na duši a potřebujeme zvednout náladu. Spoluautory knížky jsou posluchači Frekvence 1, kteří si zvykli posílat Petru Novotnému své zážitky a veselé příběhy a dělají to stále dál a dál. Takže je naděje, že tahle knížka nebude poslední.
Zdroj: Anotace z knihy Dobrý kafe na Frekvenci 1
Dnes je 28.03.2024