Obsah: Procedura

Doktor Earl Garnet vědomě porušil základní pravidlo moderní medicíny: veřejně obvinil významnou zdravotní pojišťovnu z "byrokratické vraždy" osmnáctiměsíčního dítěte. Pojišťovna okamžitě zareagovala bojkotem Garnetovy nemocnice a vážně tím ohrozila životy několika dalších pacientů. Největší peklo se ale rozpoutá až poté, kdy je na nemocničním parkovišti objeveno tělo brutálně zavražděného lékaře. Garnet se pouští do pátrání na vlastní pěst a při hledání odpovědí na znepokojující otázky je stále více vtahován do absurdního systému současného zdravotnictví, ve kterém hrají prim odlidštěné praktiky velkých pojišťovacích společností. Doktoru Garnetovi ovšem chybí pojistka, která by mu zaručila, že vyvázne se zdravou kůží.
Zdroj: Anotace z knihy Procedura
Dnes je 28.03.2024