Obsah: Spící oběť

Ve městě začala řádit bestie, která nechce, aby její oběti žily - ale ani aby zemřely. První tři ženy, které si vrah vybral, skončily mrtvé. Čtvrtou nepotkalo takové štěstí... Alison Willetsová vyšla ze setkání s brutálním psychopatem živá, ale neschopná pohybu či komunikace. Policie zprvu usuzuje, že se vrah dopustil první chyby, když nechal Alison naživu, ale pak inspektor Thorne objeví hrůznou pravdu: že pro pachatele byly nezdarem ony tři mrtvé ženy - a že ve svém zvrhlém jednání hodlá pokračovat. Thorne se pouští do nelehkého honu na muže, který je ve své zrůdnosti naprosto nevyzpytatelný a hraje si s ním jako kočka s myší. A Alison Willetsová, jediná osoba, která zná klíč k zabijákově identitě, Thorneovi v pátrání pomoci nemůže...
Upravil: pan.Kchiu
Zdroj: Anotace z knihy Spící oběť