Obsah: Hanebná kráska

Neslavně proslulá Briony Cavanaghová má ve svých rukou obrovskou moc. Jako majitelka prosperující sítě nevěstinců v londýnském East Endu zprostředkovala dívky zákazníkům z horních deseti tisíc a snad i z královské rodiny. Jedině ona věděla, co se odehrává za tlustými sametovými závěsy a diskrétně zavřenými dveřmi. Nechávala si to však pro sebe - dokud se jí to vyplácelo.
Rozkvétající podnik je pro Briony nejen zdrojem nesmírného bohatství, ale také nechtěnou vstupenkou do drsného podsvětí. V jejím oboru více než kde jinde platí, že s úspěchem kráčí ruku v ruce i riziko a nebezpečí. Avšak Hanebná kráska, jak jí v tomto polosvětě přezdívají, je pevně rozhodnuta být za všech okolností paní svého osudu...
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 18.04.2024