Obsah: Bankovní loupež

Když vstoupili do filiálky Kansas Bank v Longhorn City, vypadali jako seriózní obchodníci, vůbec ne jako bandité. Uměli se dobře namaskovat. Lyn Skinner měl plnovous, na nose skřipec a ve svém poněkud příliš volném obleku vypadal úplně jako roztržitý profesor. Jeremy Kilroy působil v šedé paruce a s hůlkou mnohem starší, než ve skutečnosti byl. Silně kulhal a hrbil se, jako by se nemohl narovnat. Johnny Hackett se převlekl za mexického hidalga a držel se hrdě a zpříma. Tito tři "gentlemani" vstoupili krátce před zavírací hodinou do banky a trpělivě čekali, až ji opustí poslední zákazník... Dobrodružný příběh o střetu touhy po bohatství s mužnou statečností, provázenou nezdolnou vůlí po vítězství práva a spravedlnosti.
Zdroj: Anotace z knihy Bankovní loupež
Dnes je 22.10.2024