Obsah: Na cestě do sousední dimenze

Tato kniha si bezesporu zaslouží titul Na cestě do sousední dimenze, a to v nejednom ohledu. Přivádí nás totiž do oblastí, které jsou na hony vzdáleny běžnému myšlení a které nás vybízejí k tomu, abychom si rozšířili úroveň vlastního vědomí. Popisuje setkání s duchovními osobnostmi z různých kultur a částí světa. V centru pozornosti autora je reinkarnace (Tibet) a zázračné uzdravování (Filipíny, Peru... ). Kniha německého filmaře vznikla podle jeho úspěšného stejnojmenného filmu. V knize také najdeme hodně odkazů na film, na jeho natáčení i na některé scény a aktéry. Autor před časem utrpěl vážný úraz, po němž ochrnul. Navzdory lékařským prognózám se uzdravil a znovu začal chodit. Od té doby se zajímá o duchovní život a přírodní léčitelství. Jako filmař se vydal do exotických míst (Tibet, Indie, Peru atd. ), aby zde poznal lámy, duchovní mistry, jasnovidce, léčitele, šamany, kteří mají moc uvést nás do "sousední dimenze" a případně nás i zázračně uzdravit. V knize popisuje setkání s těmito duchovními osobnostmi z různých kultur a částí světa. Práce je prodchnuta neochvějnou vírou v sílu ducha a duchovní cesty, které autor staví do protikladu k našemu běžnému materialistickému pohledu na svět.
Zdroj: Anotace z knihy Na cestě do sousední dimenze
Dnes je 23.04.2024