Obsah: Lenoch

Mrtvola byla nalezena v ošuntělém hotýlku na severu Londýna. Zavražděný muž ležel na rozdrbané matraci, na hlavě měl kapuci a ruce svázané koženým opaskem. Vypadal, jako by se kajícně modlil. Vrah vskutku neponechal nic náhodě – dokonce pro svou oběť objednal pohřební věnec... Tou obětí byl Douglas Remfry, před pouhými deseti dny propuštěný z vězení, kde si odpykával trest za sexuální zločiny. Někdo vědě, že Remfry půjde ven – a při té příležitosti nad ním hodlal vynést a vykonat vlastní trest. Když je krátce poté nalezeno zmasakrované tělo dalšího sexuálního násilníka, policie dochází k přesvědčení, že vraždil stejný člověk. Svůj akt pomsty měl zjevně promyšlený do posledního detailu a v jeho uskutečnění mu nemohlo nic zabránit. Jak ovšem vrah přilákal své oběti na místo, kde na ně čekala krutá smrt? S kým se tam ti muži vlastně chtěli sejít? Policisté naráží na hradbu neodbytných otázek – a pak naleznou svazek dopisů...
Upravil: pan.Kchiu
Zdroj: Anotace z knihy Lenoch