Obsah: Rodina: Sladká pouta, která škrtí

Známá americká fejetonistka Erma Bombecková, proslulá svými originálními a vtipnými pohledy na rodinný život, se v této sbírce sloupků zaměřila na rodinu s dětmi, které už odrostly, a vykresluje ji s typickým pronikavým, sebeironickým a případným humorem. Zachycuje atmosféru rodiny, v níž rodiče navštíví první samostatný byt svého syna a zjistí, že veškeré jeho zařízení zahrnuje karetní stolek, čtyři skládací židle, dvě misky na ovesné vločky, tři lžíce, telefon s patnáctimetrovou šňůrou a stereo za 4 000 dolarů. Autorka se s nadhledem dívá na třicet let mateřství, na potomky, kteří se vracejí do rodného hnízda, na manžela posedlého sportem, na stále nové domácí spotřebiče, s nimiž je třeba udržovat krok, i na své vlastní stárnutí.
Zdroj: Anotace z knihy Rodina: Sladká pouta, která škrtí
Dnes je 28.03.2024