Obsah: Mamon

Nick Leary nedokázal přesně říct, co mu té noci nedovolilo usnout. Možná nesnesitelné vedro, možná dunění hromu kdesi v dálce. Měl hlavu plnou starostí, snad zrovna přemítal o svém podnikání. TIeba ho držely vzhůru myšlenky na dva spící synky ve vedlejší místnosti nebo tiché oddechování jeho krásné ženy... Ať už to bylo cokoli, Nick zkrátka nespal, když se z přízemí ozvaly něčí kroky. Instinkt mu velel vylézt z postele a otevřeně se nezvanému návštěvníkovi postavit, třeba i násilím. Chtěl ochránit to, čeho si v životě cenil nejvíc: svou rodinu, své soukromí, svou pověst. Celý život dřel, aby získal postavení a majetek. Nehodlalo nic z toho přijít. Mohlo se ovšem stát, že Nickův instinkt zcela selhal. Možná v té chvíli Nick rozpoutal řetězec událostí, které už nebude schopen zastavit, i když by za to dal úplně všechno... Kniha, která sesadila z první příčky nejprodávanějších knih ve Velké Británii Brownovu Šifru mistra Leonarda.
Zdroj: Anotace z knihy Mamon
Dnes je 28.03.2024
Před 58 lety se narodil(a) Bauer Michal (1966)