Obsah: Výkonná moc

Superagent CIA Mitch Rapp bojuje s celosvětovým terorismem v dalším z úchvatných a mrazivě skutečných příběhů jednoho z nejlepších autorů politických thrillerů. Došlo k odhalení pravé totožnosti Mitche Rappa. Poté, co vedl skupinu vojáků hluboko do Iráku, aby zabránil Saddámu Husajnovi ve vývoji jaderné zbraně, ho prezident veřejně pochválil jako nejdůležitější osobu v boji proti terorismu...
Po letech utajení je veřejně odhalena totožnost významného agenta CIA. Americká tajná služba jeho schopnosti dál využívá, tentokrát v odhalování nepřátel ve vlastních řadách. Jeden z nich zrazuje akce tajné služby, a tím podporuje neznámého mocného atentátníka, který chce rozpoutat válku na Středním východě. Složitou situaci musí náš hrdina řešit v nejvyšších politických kruzích USA a Saúdské Arábie.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 27.07.2024