Obsah: Krutá spravedlnost

Detektiv Bobby Vasquez je už měsíce na stopě šéfovi podsvětí. Jednoho dne dostane anonymní udání, které ho přivede do horského srubu. Nedočkavě chvátá oregonskými lesy v naději, že už brzy uzavře případ, kterému obětoval roky života i rodinné štěstí. Místo toho však otevře Pandořinu skříňku s hrůzami, jež ho budou pronásledovat až do smrti.Během pár hodin je zatčen vynikající chirurg Vincent Cardoni, jenž má za sebou řadu deliktů se zákonem kvůli fyzickým napadením a drogám. Teď je navíc obviněn z mnohonásobné vraždy. Původně jednoznačný případ však začíná dostávat trhliny. Amandu, ctižádostivou dceru známého portlandského právníka Franka Jaffea, která se má ujmout Cardoniho obhajoby, tato nabídka sice nadchne, ale současně si bezděky klade otázku, která se jí vůbec nezamlouvá. Co když své schopnosti vynakládá na osvobození zrůdného masového vraha? A ke všemu Cardoni za šokujících okolností zmizí...O čtyři roky později propukne další série nelidsky krutých vražd...
Zdroj: Anotace z knihy Krutá spravedlnost
Dnes je 27.07.2024