Obsah: Nelítostný souboj

Druhá kniha série Michael Osbourne.

Velikonoční dohodu, která slibuje přinést trvalé smíření znesvářeným katolíkům a protestantům v Severním Irsku, ohrožuje nová extrémistická organizace, jejímž cílem je torpédování mírového procesu pomocí teroristických útoků. V této výbušné době je novým americkým velvyslancem v Londýně jmenován bývalý senátor Douglas Cannon a jeho zeť Michael Osbourne se na nátlak nadřízených vrací do protiteroristického centra CIA, odkud před časem zahořklý a zbavený iluzí odešel. Záhy zjistí, že teroristé plánují atentát na velvyslance a že jeho provedením byl pověřen chladnokrevný nájemný vrah známý pod krycím jménem Říjen. Osbourne se s ním již jednou utkal v nelítostném souboji na život a na smrt a nyní ho řetěz neblahých událostí znovu přivádí vrahovi na mušku. Tehdy o vlásek vyvázl, ale podaří se mu uniknout i tentokrát? Splatí konečně starý dluh a pomstí smrt ženy, kterou kdysi miloval – než ji zasáhly tři střely do tváře?
Zdroj: Anotace z knihy Nelítostný souboj
Dnes je 19.04.2024
Den 15. výročí úmrtí Ballard J. G.