Obsah: Operační centrum - Zrcadlový odraz

Speciální americký tým pro řešení krizových událostí opět v akci - tentokrát přichází nebezpečí z Ruska. Sovětský svaz již sice neexistuje, ale v bývalé \"Říši zla\" stále žije spousta nebezpečných extrémistů, ať už vycházejí z pozic caristických , nebo dokonce přímo stalinistických. Tito jedinci jsou nádherně jednobarevnou ukázkou čirého zla, s dojemnou \"originalitou\" jsou zobrazeni se všemi povahovými rysy i věcnými rekvizitami, jaké jen může fantazie zasloužilého amerického spisovatele přiřadit k postavě pravého ruského zvrhlíka. Na druhé straně barikády naštěstí stojí akceschopný tým plný amerických hrdinů, kterým jde o jediné - zachránit svět. V čele s mimořádně inteligentním Paulem Hoodem, využívajíc nejnovější techniky, napnou všechny síly k eliminaci nežádoucího vývoje v bývalé Zemi sovětů, kteroužto snahu jim navíc důkladně komplikuje všemocná a všudypřítomná ruská mafie. Odpovědi na otázku, jestli vyhraje dobro nebo zlo, dostane se trpělivému čtenáři až po zdolání napínavého závěru knihy.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 28.03.2024