Obsah: Zázrak vašeho ducha - Kniha objevování a proměny

Tato kniha významného průkopníka pozitivního myšlení nabízí jednoduchý, ale mimořádně účinný způsob, jak přivést vašeho ducha do přímého kontaktu s univerzálním duchem, kterým je vševidoucí vševědoucí a všemohoucí kolektivní podvědomí lidstva. Po tisíciletí měl tento duch mnohá jména: Bůh, příroda, nekonečná inteligence. Dr. Murphy nám nyní poskytuje neklamné důkazy, že tato moc skutečně existuje. Z obsahu: Tajemství uzdravení. Zákon života. Láska je naplněním zákona žití. Vaše podvědomí zná recept! Překonání komplexu méněcennosti. Příčina jednoho nešťastného manželství. Léky nám k vnitřnímu míru nepomohou. Zášť je smrtelný jed . Bůh nikoho nezatratí. Produktivní víra. Život podle čarovné formule. Odpuštění a láska.
Zdroj: Anotace z knihy Zázrak vašeho ducha - Kniha objevování a proměny
Dnes je 19.05.2024