Obsah: Z masa a kostí

Lauren Teaugueová je krásná, vyzývavá, avšak velmi problémová mladá dívka, kterou jednoho dne přivedou rodiče do ordinace soudního psychologa Alexe Delawarea. Lauren se mu však terapii vzpírá, chová se zlostně a provokativně a Alex, ač nerad, ji musí přese všechno úsilí a zkušenosti zařadit mezi své profesní neúspěchy.
O několik let později se setkává s Lauren znovu, tentokrát na pánském večírku, kde dívka vystupuje v odvážném erotickém programu. Alex je otřesen a také Lauren cítí hanbu. Pravá hrůza však přijde ve chvíli, kdy se Alex krátce po této příhodě dozví, že Lauren byla brutálně zavražděna a její zohavené pohozeno kdesi v postranní uličce.
Alex nedbá rady svého přítele, detektiva Mila Sturgise, aby nechal případ policii, a riskuje vztah se svou dlouholetou láskou, aby se mohl vydat po stopách Laurenina vraha. Při sledování bouřlivé minulosti své nešťastné pacientky se Alex dostává do neskutečného světa zvrhlých psychologických experimentů, obchodu se sexem – a nakonec i do smrtelného nebezpečí.
Román Z masa a kostí je strhující drama muže, který hledá pravdu o tragédii mladého člověka, příběh plný důmyslných zápletek a skvěle vykreslených charakterů završený děsivým vyvrcholením. Je to psychothriller ve své vrcholné podobě.

Zdroj: Anotace z knihy Z masa a kostí
Dnes je 19.03.2024