Obsah: Zadáno pro Blížence

Eva je do svého někdejšího prázdninového instruktora a opravdového kamaráda Dicka zamilovaná až po uši. Tím spíš, že je dělí víc než tři sta kilometrů a chvil, kdy mohou být spolu, je jako šafránu... Eva je studiem obchodní akademie vytížená až nad hlavu, přísný táta ji hlídá víc než je zdrávo, o volný čas se jí stará věrný ctitel Deri, zaměstnávají ji sourozencii kamarádky... Vlastně by to nebylo tak zlé, kdyby… Kdyby se všechno (a pořádně! ) nezkomplikovalo jedním jediným nečekaným víkendem, který stráví Eva s Davidem sami bezrodičů – a který nezůstane bez následků. Román o tom, jak snadno se dá z velké lásky zavařit si malér a připravit si starosti, jaké by v sedmnácti letech ještě být neměly.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Zadáno pro Blížence