Obsah: Paralelní lži

Umberto Alvarez, muž podezřelý z teroristických aktů, dává firmě Northern Union Railroad za vinu předloňskou nehodu na železničním přejezdu, která stála život jeho manželku a jejich dvojčata. Věří, že se společně s rodinou stal předmětem gigantického spiknutí. Pravda v něm neznamená nic, jen prázdnou bublinu.Peter Tyler je bývalý policista, který se znovu staví na nohy poté, co byl suspendován na základě nedostatečného svědectví (naprosto vytrženého z kontextu) . Jako ,,dočasný“ vyšetřovatel Národního výboru pro bezpečnost v dopravě vidí v nové práci možnost, jak znovu oprášit pošramocenou kariéru. Pravda o klíčové noci možná nikdy nevyjde najevo,ale žena, která vystoupí z vánice do jeho profesního i osobního života možná drží klíč k uzamčení minulosti a pomůže mu pohnout se z místa.
Zdroj: Anotace z knihy Paralelní lži
Dnes je 28.03.2024