Obsah: Dech nesmělých nadějí

Román pro dívky přináší příběh dvou devatenáctiletých kamarádek, které se po absolvování střední školy chystají osamostatnit. Čekají je však velké problémy s láskou. Aneta a Kateřina úspěšně odmaturovaly a byly přijaty na vysokou školu. O prázdninách si pronajmou společně se starším bratrem Anety, Lukášem, ve městě byt a najdou si brigádu v baru. Kateřina s Lukášem se nesnáší a tak není úplně jasné, jak bude soužití probíhat. K velkému překvapení dívek se však do volného pokoje nenastěhuje Lukáš, ale jeho kamarád Jakub, který se rozhodne dávat na dívky, hlavně na Anetu, které říká už od dětství "Maličká", pozor. Anetě se to samosebou vůbec nelíbí, tím spíš, že se zamiluje do barmana Richarda a přestože ji všichni od vztahu s ním odrazují, protože Richard je známý sukničkář, není schopná se s ním rozejít. Život nachystá dívkám nejedno překvapení.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 26.04.2024