Obsah: Madisonské mosty

Filmový a knižní bestseller.
"Hluboký, dojemný příběh osudové lásky, který v sobě skrývá neobyčejně silný emotivní náboj, se řadu týdnů držel na předních místech žebříčků bestsellerů a dočkal se filmového zpracování s Meryl Streepovou a Clintem Eastwoodem v hlavních rolích.
Robert Kincaid, bohem nadaný fotograf, naturelem trochu bohém a "potulný kovboj", konečně ve svých dvaapadesáti letech potká životní lásku. Jako řízením osudu zastaví jednoho dne u osamělého domku Francesky Johnsonové, ženy místního farmáře a vzorné matky, která je právě doma sama, protože manžel a děti na týden odcestovali.
Oba jako blesk z čistého nebe zasáhne neodolatelné kouzlo vzájemné přitažlivosti a poklidný, stereotypní Francesčin život je nečekaně vyveden ze zaběhnutých kolejí. Prožijí spolu několik neopakovatelných dní fyzického i duševního souznění. Hodina pravdy nastane v okamžiku rozloučení...
Autor napsal volné pokračování příběhu pod názvem Prach tisíce cest. "
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize