Obsah: Operační centrum

Americký krizový řídící tým řeší problémy s teroristickou akcí v Koreji, která nabývá mezinárodního významu. V Soulu při shromáždění na počest výročí zvolení prezidenta dojde k teroristickému útoku. Tzv. Operační centrum, řešící pro americkou vládu nebezpečné krize, začíná svoje vyšetřování, přičemž odhaluje mocenské hry mezinárodní vysoké politiky. Děj se odehrává během dvou dnů na různých místech a z množství postav vystupuje několik protagonistů, zejména ředitel Operačního centra Paul Hood a poradce pro korejské záležitosti Gregory Donald, jehož manželka přišla při explozi v Soulu o život. Autoři rutinovaně popisují složitou provázanost výzvědných služeb, obranné techniky i jemné předivo mezinárodní politiky, takže jejich román je především mužskou záležitostí.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 20.04.2024