Obsah: Nadine, nevinná svůdnice

Milostný příběh krásné dívky a mladého šlechtice zasazený do Francie první poloviny 15. století. Ústřední postavou je Nadine (zvaná Nana), která pracuje jako děvečka v jednom hostinci, aby mohla podporovat svého nemocného otce. Zatím ovšem netuší, že ve skutečnosti je dcerou hraběte Richarda de St. Doye, který údajně zahynul před 15 lety v bitvě s Angličany. Shodou okolností se Nana dostane do rukou zvrhlého Ri- chardova bratra, ale naštěstí ji zachrání mladý rytíř Colin a zamilují se do sebe. Aby se Nana mohla dovědět pravdu o svém původu, musí najít pravého otce i svou lásku a prožije mnoho dobrodružství a zkoušek.
"Nejsi moje dcera, zašeptal špinavý a otrhaný žebrák a vtiskl jí do dlaně zlatý medailonek, než naposledy vydechl. Nadine se s pláčem vrhla na muže, kterého považovala za otce, ale Colin ji nemilosrdně táhl pryč. Už ani vteřinu nesmějí zůstat v této kobce, pokud nechtějí, aby i je dostali pochopové Guy de St. Doye. Neboť Guy přísahal, že Nadine zabije - ale teprve až se s ní pobaví a připraví ji o nevinnost... "
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.05.2024