Obsah: Osudová zatáčka

Román o mladém šerifovi, který po tragické autonehodě své ženy hledá nejen jejího viníka, ale ještě vychovává malého syna. Miles Ryan se se smrtí své milované manželky stále nemůže vyrovnat, přestože od ní uplynuly již dva roky. Navíc mu dost dává zabrat sedmiletý Jonah, zvlášť když zjistí, že má ve škole velké problémy. Sejde se s jeho učitelkou Sarah, která je ochotna Jonaha doučovat. Sama má za sebou už jedno rozpadlé manželství kvůli tomu, že nemohla mít děti. A protože se též cítí opuštěná, sympatiím k Milesovi se příliš nebrání. Brzy se mezi nimi začne vytvářet silné pouto, ale vše se zamotá tím, že je Miles posedlý myšlenkou vypátrat řidiče, který zabil jeho ženu a ujel z místa nehody. Na jeho stopu ho přivede právě Sarah a tato skutečnost jejich začínající vztah značně zkomplikuje. Dobře a čtivě napsaný psychologicko-milostný román od autora úspěšného Vzkazu v láhvi.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 24.04.2024