Obsah: Vražedné svazky

Americký důstojník kapitán Whitehall je obžalován z vraždy, znásilnění a nekrofilie, přičemž obětí je jeho milenec I No-Te, syn korejského ministra obrany. Událost ještě vyhrocuje korejsko-americké vztahy; v Koreji kulminuje vlna protiamerického odporu. Ožehavé soudní pře se ujme Katherine Carlsonová, která celý život zasvětila hájení práv homosexuálů v americké armádě. Jako poradce si přibere svého rivala ze studijních let, ostříleného armádního právníka, majora Seana Drummonda. Seanovi se po mnoha zvratech daří za pomoci CIA odhalit síť severokorejských agentů, sahající až do řad místních složek americké armády. Avšak temperatura již tak dost horké východoasijské půdy našemu právníkovi pod nohama stále stoupá, tím spíš, že i jemu kdosi začne usilovat o život...Přeložil David Petrů.
Zdroj: Anotace z knihy Vražedné svazky
Dnes je 24.04.2024