Obsah: Rituál

Policejní potápěčka "Blecha" Marleyová už pod vodou viděla ledacos. Když ovšem z bahna bristolského přístaviště vyloví uřezanou lidskou ruku, je jí jasné, že tento případ bude jiný než všechny ostatní. Při pátrání po okolnostech děsivého nálezu spojí síly s detektivem Cafferym, jenž se po osobní tragédii v Londýně snaží v Bristolu začít nový život. Postupně spolu rozkrývají prapodivné souvislosti, které bez výjimky ukazují jedním směrem: na komunitu afrických přistěhovalců, kteří se stále řídí mnohdy zvrácenými pověrami ze staré vlasti. Během vyšetřování však i Blecha samotná začíná podléhat podmanivému kouzlu magických rituálů. Nabízejí jí totiž cestu, jak navázat kontakt se zesnulými rodiči...
Zdroj: Anotace z knihy Rituál
Dnes je 18.04.2024