Obsah: Slepičí polévka pro duši milovníků domácích mazlíčků

Znáte nějakého milovníka domácích mazlíčků - nebo jste jím vy sami? Hovoříte se svými miláčky, jako by to byli lidé? Podepisujete blahopřání jménem své kočky? Dělá vám dobře, jak radostně vás vítá pes, když se vracíte domů? Potom právě pro vás a pro všechny, kteří někdy poznali lásku domácího mazlíčka, je určena tato knížka. Stejně jako velice oblíbená série knížek Slepičí polévka promlouvají zvířátka k našim duším, dokážou nám vyloudit úsměv na tváři, odhalují naši dobrotu, lidství a optimismus. Podnětné příběhy o pozoruhodných vztazích mezi lidmi a zvířaty, které jsou do této knížky zařazeny, dokazují, že naši největší hrdinové, léčitelé, učitelé a přátelé jsou často chlupatí, opeření nebo čtyřnozí.
Zdroj: Anotace z knihy Slepičí polévka pro duši milovníků domácích mazlíčků
Dnes je 29.03.2024
Před 64 lety se narodil(a) Nesbo Jo