Obsah: Zoufalé matky

V den svých sedmatřicátých narozenin se Fran Clarková ocitá v situaci, s níž nepočítala ani ve svých nejhrůznějších nočních můrách - je absolutně zoufalou ženou v domácnosti. Zatímco se s neúspěchem snaží obnovit kariéru kdysi populární dabérky a držet krok s "dokonalými" matkami ze svého okolí, nahlodává ji stále silnější pocit, že všechno je špatně. A vůbec nejhůř je na tom její manželství. Franino sebevědomí se ocitá na nule a aby toho nebylo málo, manžel ji vymění za mladou, krásnou a úspěšnou milenku. Fran je totálně na dně, ale doufá, že ze dna se může už jedině odrazit nahoru. Nakonec ji zachrání její dvě kamarádky, nikoli kvůli tomu, že by se jí staly oporou, ale naopak, ona se v jejich těžké situaci stává oporou jim.
Upravil: EvikD
Zdroj: anotace ke knize Zoufalé matky
Dnes je 20.04.2024
Před 43 lety se narodil(a) Mahaněnko Vasilij Michajlovič