Obsah: Zrozená z ohně

První díl trilogie o osudu tří sester rozdílných povah  vypráví příběh nejstarší ze sester Margaret May Concannové,  umělecké sklářce s nezávislou duší a výbušnou povahou
Sestry Concannovy pocházejí ze západního Irska, ze země, z jejíhož nekonečného tajuplného ducha tyto ženy čerpají.
Toto je příběh nespoutané umělkyně, která nemůže utéci před svou vlastní minulostí, stejně jako se nedokáže skrýt před láskou. Maggie - ta nadaná, svéhlavá, nezkrotná a umíněná bytost je ZROZENÁ Z OHNĚ. Umělecká sklářka, jejíž nevšední, vynikající díla nejsou jn pouhými objekty pro potěchu oka, ale doslova součástí její nejvlastnější podstaty. Muž, který otisk sklářčiny duše skrze její umění postřehne, přísahá, že této ženě musí zajistit fascinující kariéru. Sotva však galerista Rogan Sweney vkročí do Maggiina ateliéru, jeho srdce beznadějně zahoří. A rány Maggiiny temné minulosti pak zvolna zaceluje a hojí nádherná, něžná a všeodpouštějící láska...
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 24.04.2024