Obsah: Cesta domů

Gillian Forresterová přijíždí do San Franciska, aby tu po rozvodu našla pro sebe a svou malou dcerku nový domov. Je přesvědčena, že na svěžím kalifornském vzduchu pookřeje a znovu získá chuť k životu. Její povolání jí otevře cestu do světa filmu a reklamy. Při natáčení na mořských útesech se seznámí s Chrisem Matthewsem, mužem s neodolatelným chlapeckým úsměvem, do něhož se vášnivě zamiluje. Jejich vztah je plný napětí a romantiky, smíchu a milování, ale jen pokud se hraje podle jeho pravidel - Chris si úzkostlivě střeží svoji svobodu a ta zahrnuje i občasnou nevěru. Jejich vztah dospěje ke krizi a Gillian prchá zpět do New Yorku, kde se ocitne rovnou ve společenských rubrikách nejčtenějších deníků. Buduje si novou kariéru a seznámí se s Gordonem Hartem, který jí nabízí nejen lásku, ale také přátelství a porozumění. Potom se v New Yorku nečekaně objeví Chris, rozhodnutý získat ji zpět a oženit se s ní. Gillian stojí před životní volbou. Musí nahlédnout do hloubi svého srdce a rozhodnout se pro tu jedině správnou cestu, která ji dovede k domovu...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize