Obsah: Charles a Camilla

Vztah prince Charlese a Camilly Parker-Bowlesové je jedním z největších milostných příběhů naší doby. Jev něm tolik vášně, neštěstí, zrady a touhy jako v úchvatném románu. Cesta lásky tohoto páru nebyla nikdy bez překážek. Zprvu krásně romantická, potom léta tajná, mnohdy zatracovaná láska trvala více než tři desetiletí, a teprve nedávný sňatek dlouholetých milenců změnil situaci a Camilla oficiálně zaujala místo po boku následníka britského trůnu. Uznávaná spisovatelka a novinářka Caroline Grahamová, jež se specializuje na životní osudy příslušníků královské rodiny, vyzpovídala mnoho lidí blízkých novému manželskému páru. Podařilo se jí odhalit pravdu skrytou v pozadí velkého příběhu o nevěře, lásce a vině.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Charles a Camilla