Obsah: Případ: Jackpot

Detektivní román, jehož hlavními hrdiny jsou společníci soukromé agentury Donald Lam a Berta Coolová.
Nový případ je tentokrát přivádí do atraktivního prostředí Las Vegas a Rena. Bohatý majitel reklamní firmy z Los Angeles je pověří, aby vypátrali mladou ženu, která záhadně zmizela dva dny před sňatkem s jeho synem. Ten měl dostat jako svatební dar polovinu akcií podniku a stát se otcovým obchodním partnerem. Jedinou stopou je dopis, který dívka obdržela z Las Vegas. Při pátrání se Lam dostává do styku s podvodníky, kteří vykrádají hrací automaty. Jeden z nich, bývalý boxerský šampion, je zavražděn. Soukromý detektiv se snaží zjistit souvislost mezi oběma událostmi, ale situaci mu komplikuje policie, která jej považuje za podezřelého. Teprve odhalení utajované minulosti několika postav mu pomůže případ vyřešit. Román patří k sérii děl, která autor psal pod pseudonymem A. A. Fair. Rychlým spádem děje i vtipným dialogem má blízko k drsné škole, ale nedosahuje urovně próz jejích hlavních představitelů.
Vytvořil: ota61
Upravil: ota61