Obsah: Případ královny krásy

Další z případů Perryho Masona, který obhajuje bývalou miss, aby získala dědictví pro svého nemanželského syna.
Ellen Adairová se před dvaceti lety stala vítězkou soutěže krásy. Tehdy také pro- žila románek se synem bohatého podnikatele a tajně mu přivedla na svět syna. Po celou dobu si přála, aby tato "historka" z jejího života zůstala zapomenuta. Bylo tomu tak ovšem jen do chvíle, než se zjistilo, že otec jejího syna tragicky zahy- nul na moři a ten by se tak mohl stát dědicem velkého majetku. Ve hře ale ještě jsou jeho dva nevlastní bratři, kteří se snaží dokázat, že Ellen měla dítě s někým jiným. Vše se velmi zkomplikuje smrtí vyděračky, která o její minulosti znala pravdu. Z její vraždy je obviněna právě Ellen. Perry Mason tedy řešit další složitý a i poněkud delikátní případ.
Vytvořil: ota61
Upravil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz
Dnes je 19.05.2024
Den 57. výročí úmrtí Kraus František R.