Obsah: Případ zamilované tety

Detektivní román ze soudního prostředí, v němž advokát Perry Mason se svými společníky řeší komplikovaný případ zamilované stárnoucí vdovy.
Neteř zámožné vdovy se obrátí na advokáta se žádostí, aby prošetřil podezřelého nápadníka, o němž se domnívá, že chce její tetu ošidit. Než se však může advokát o jeho záměrech přesvědčit, je muž zavražděn a z jeho smrti obviněna právě tato klientka. Následné vyšetřování odhalí skutečnou totožnost podvodníka, který se specializoval na stárnoucí bohaté ženy a pod záminkou společné budoucnosti je připravoval o majetek. Záhada jeho smrti tím ale není zdaleka vyřešena a Perry Mason musí do případu zapojit celý svůj schopný tým, aby mohl při soudním jednání efektně jako vždy dosáhnout osvobození klientky a označit skutečného pachatele.
Vytvořil: ota61
Upravil: ota61