Obsah: Aromaterapie od A do Z

O tom, že vůně mohou být nejenom příjemné, ale i léčivé a povznášející ducha do vyšších sfér, věděli naši předkové už dávno. Dnes se aromaterapie zase v celé své slávě navrací, a abyste se v ní lépe vyznali, nabízíme vám bohatý výčet esenciálních olejů a detailní návod k jejich použití. Dozvíte se, jak využít přírodních vůní pro krásu i pro zdraví, jak s jejich pomocí zahnat chmury, strach i nemoci, nebo jak si namíchat vlastní parfém. Přečtete si vše o masážích, naučíte se láskyplně pečovat o seniory i o miminka, a v neposlední řadě také o sebe, protože si to za svou celodenní práci v hektickém tempu dnešní doby právem zasloužíte. Naše kniha vám přináší téměř sedm desítek běžných i exotických esenciálních olejů spolu s množstvím náladových i odborných fotografií.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Aromaterapie od A do Z