Obsah: Muži a jiné katastrofy

Honba za vysněným mužem se stala pro Juditu jedním velkým groteskním dobrodružstvím. Šestadvacetiletá Judita je absolutně nespokojená se svým životem. Její přítel je zcela nepoužitelný - zajímá ho už jen sport a jiné ženy, studia i práce v kanceláři má plné zuby a muži, se kterými se čas od času schází, se jí zdají úplně k ničemu. Ani Juditiny kamarádky na tom nejsou lépe. Susanna odhodila veškeré zábrany a pro peníze se začala spouštět se starým, nudným panákem. Katja se nechává svým přítelem obelhávat a podvádět a Mila se musela zamilovat zrovna do notorického ješity. Příběhy dívek ve světě mužů, které vrcholí překvapivě a neočekávaně, vypráví autorka velice vtipně, duchaplně, poutavě a čtivě.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize