Obsah: Pět dní v Paříži

Peter Haskell je pohledný a po všech stránkách úspěšný muž. Jeho kariéra až dosud strmě stoupala vzhůru, manželství s dcerou majitele farmaceutického koncernu se zdá být bez mráčku. Ale je skutečně všechno takové, jak to na první pohled vypadá?
K osudovému setkání s krásnou, nešťastnou Olivií dojde právě ve chvíli, kdy ho nečekané problémy, spojené s vývojem léku proti rakovině, zdrží několik dní v Paříži.
Prožili spolu jen pár hodin, ty však ovlivnily celou jejich budoucnost. Klapky, které měl Peter léta na očích, náhle mizí a on odhaluje smutnou skutečnost - pro svou ženu Kate i tchána je a vždycky byl jen hračkou, kterou si pořídili a s kterou manipulují, jak se jim zachce.
Situace kolem dosud nechváleného léku mezitím graduje. Dokáže Peter konečně prosadit vlastní názor a zachovat si tak čest a vnitřní svobodu, i když přitom zřejmě ztratí všechny jistoty, na nichž dosud lpěl? A dokáže se Olivie vymanit z vlivu svého sobeckého manžela a z tísnivého prostředí vysoké politiky? Najdou oba nakonec to, po čem touží?
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 26.05.2024
Před 68 lety se narodil(a) Preston Douglas
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno