Obsah: Dvojí tvář požehnání

Nastal Dianin velký den. Ona a Andy se rozhodli nerozlučně spojit své životy a při svatebním obřadu si slibují splnění všech svých snů. V tentýž den, ale na jiném místě, probíhají dvě stejně zásadní události. Barbara a Charlie se také vydali hledat společné štěstí v manželství podobně jako úspěšná advokátka Pilar a uznávaný soudce Brad, oba již středního věku, kteří po dlouhé známosti nakonec udělali rozhodný krok. Tři různé osudy, tři různé životy, ale všechny páry mají jedno společné - touhu po dítěti.
Ne vždy se ale vysněné představy podaří vyplnit, ne vždy stačí pouze chtít a k bolestné pravdě často vede trnitá cesta. A přitom je někdy lehké zapomenout, že láska je křehká a může se snadno rozbít.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize