Obsah: Její královská Výsost

Mladá lichtenštejnská princezna Christiana se po studiích v Americe vrací do rodného knížectví a ví, že čas volnosti pro ni skončil. Ode dneška už ji čeká jen jednotvárný život plný oficiálních povinností, formalit a politických rozhodnutí. Jenže Christiana touží být jako ostatní lidé: mít své soukromí, vybrat si povolání, a hlavně najít muže svého srdce. Když se naposled osvobodí od tíhy povinnosti a odjede do Afriky jako dobrovolnice Červeného kříže, právě takového muže potká. Parker je vynikající lékař a skvělý člověk, ale sňatek s neurozeným Američanem pro princeznu nepřichází v úvahu. Christiana stojí před nejtěžším rozhodnutím svého života - je důležitější láska a štěstí, nebo povinnost vůči otci, rodu a zemi? A to ještě netuší, že osud pro ni chystá další a další rány a překvapení...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize