Obsah: Únos

Co může být v životě matky strašnějšího než smrt či únos dítěte?
Marielle potká obojí. První tragédii zažije jako mladá a nezkušená žena, její stejně mladý manžel jí navíc přičítá vinu za smrt dítěte. Bolest a výčitky podlomí Mariellino zdraví, a tak je nucena strávit víc než dva roky na psychiatrické klinice. Po ukončení léčby se Marielle snaží začít nový život, na jiném místě a s jiným partnerem, avšak stále pronásledována pochybami, zda zavinila, či nezavinila synovu smrt.
Když už se zdá, že ji po boku staršího, laskavého a chápajícího manžela čeká spokojený život, unesou malého Teddyho, smysl její existence.
Roztáčí se kolotoč vyšetřování, v jehož průběhu se objeví zdánlivě nevyvratitelné důkazy. Avšak Marielle nemůže uvěřit, že by to mohl udělat opravdu on - ten, který v jejím životě tolik znamenal...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize