Obsah: Strážný anděl

Ve svém osmapadesátém románu, který je oslavou života, naděje a odpuštění, vypráví Danielle Steel působivý příběh o mateřské lásce k synovi, o tragédii, která téměř zničila rodinu... a o zázraku, který ji zachránil.
Sedmnáctiletý Johnny Peterson dokáže pouhým slůvkem nebo úsměvem vnést světlo do místnosti, naplnit matčino srdce hrdostí a podnítit v lidech kolem sebe snahu o to nejlepší. Vysoký hubený Johnny, vynikající sportovec a student, měl před sebou nadějnou budoucnost - dokud vše nezmařila tragická automobilová nehoda.
V následujících měsících se jeho blízcí pokouší poskládat střípky svých životů a uprostřed největšího žalu se stane zázrak. Johnnyho duch se začne zjevovat na těch nejnepravděpodobnějších místech - a vidí ho pouze dva lidé, kteří ho nejvíc potřebují: devítiletý bratr, jenž od jiné nehody před pěti lety vůbec nemluví, a matka, která odjakživa oddaně pečovala o svou rodinu, ale nyní potřebuje vlastního strážného anděla.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize