Obsah: Zrcadlový obraz

Olivia a Victoria, jednovaječná dvojčata k nerozeznání si podobná, poklidně žijí se svým otcem, bývalým úspěšným obchodníkem, v honosném sídle v Crotonu nad Hudsonem nedaleko New Yorku. Svou matku ani nepoznaly, neboť zemřela při porodu. Dvacetiletá Olivia tíhne spíše k otci, příkladně spravuje celý dům, je velmi zodpovědná a má ráda rodinné zázemí. O jedenáct minut mladší Victoria je naopak průbojná, trochu do větru a přitahuje ji politické dění. Přesto se obě perfektně doplňují. Ze svého okolí si tropí žerty a občas se prohodí s vědomím, že ani vlastní otec nepozná, která je která. Jedna za druhou by dala život. Při občasných návštěvách New Yorku se Victoria bezhlavě zamiluje do ženatého muže a on toho hrubě zneužije. Dívka tak značně ohrozí svou pověst i pověst celé rodiny, proto ji otec přinutí ke sňatku s jedním ze svých právníků, kterému zemřela žena a on zůstal s malým synem sám. Otcovo rozhodnutí velmi zasáhne Olivii, neboť si Charlese i jeho syna od prvního okamžiku zamiluje, zatímco Victorii je zcela lhostejný. Po roce manželského života bez vzájemné lásky Victoria cítí, že jestli se z tohoto vztahu co nejdříve nevymaní, raději zemře. A navrhne Olivii šílený plán jejich poslední záměny...
cena 169. 00 Kč
Vytvořil: janajau