Obsah: Cakewalk Sonar

Skládáte nebo mixujete hudbu na počítači a současné programy vás už omezují? Hledáte k rozšíření vaší kreativity erudovaného a spolehlivého pomocníka? Pak jste si program i knihu vybrali správně. Kompletní průvodce programem Cakewalk Sonar vám odhalí všechna tajemství zpracovávání hudby na počítači, ke kterým mimo jiné patří: základy MIDI a digitálního zvuku nejoptimálnější složení nahrávacího studia nahrávání hudby z různých zdrojů (MIDI, CD, mikrofon, ... ) mixování a různé způsoby úpravy zvuku v Sonaru vypálení hudby na CD nebo vytvoření notového záznamu Díky řadě návodů krok za krokem a díky mnoha názorným příkladům se i začátečník za krátkou dobu stane zkušeným uživatelem tohoto užitečného a mocného programu.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Cakewalk Sonar