Obsah: Stín temné královny 2 - žoldáci

Zatímco na všech předchozích výpravách na Novindus Calis se svými muži proti vojsku Smaragdové královny bojoval, nyní se do vzdálené ostrovní říše vydal s opačným cílem - chce se i se svou speciálně vycvičenou kumpanií k jejímu vojsku přidat. Smaragdová královna se však mezitím rozhodla poněkud změnit pravidla najímání žoldnéřských skupin a tak svého primárního cíle Calisova jednotka dosáhne mnohem dříve, než by možná chtěla.
Pak už jde nejen o to zjistit, co Patathiané plánují, ale hlavně se s informacemi vrátit. Čirou náhodou se Calisově oddílu podaří nalézt dlouho hledané sídlo hadích kněží, ale současně zjišťují, že v celé záležitosti kolem Smaragdové královny je něco velmi, velmi v nepořádku...
Vytvořil: macros
Zdroj: anotace ke knize