Obsah: Zdraví pro třetí věk

V posledních letech se stále zvyšuje zájem o důležitou etapu života člověka, jakou je stáří. Dnes stále více lidí vstupuje do tohoto věku plných sil, v dobrém zdravotním stavu, se stále velkou chutí do života. Proto také roste nabídka možností, jak efektivně trávit volný čas. Fyzická aktivita společně s množstvím intelektuálních a sociálních podnětů jsou zbraněmi pro boj proti fyzickému a duševnímu stárnutí. Spolu s tím souvisí i správná životospráva či péče o vlastní tělo. Všechny tyto faktory vedou k rozvoji sebeúcty a přirozeného vnímání sebe sama. Třetí věk je skvělým obdobím pro ty, kteří ho umějí využít. Je to chvíle, kdy je možné uskutečnit svá přání a touhy, na které dříve nebyl čas. Tato kniha je průvodcem klidným, ale i aktivním stářím, stářím plným nových zážitků.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Zdraví pro třetí věk