Obsah: Zázrak v Mexiku

Sex žhavý jako sálající mexické slunce a lásku hlubokou a věčnou jako moře najdou čtenáři spolu s Orinou, hrdinkou knihy Zázrak v Mexiku. Proslulá autorka v tomto románu překročila svůj stín. Nejenže nechá Orinu podlehnout fyzické touze a zakusit omamné erotické zážitky, ale prozradí i dávné tajemství, jak k sobě připoutat milovaného muže, které platí nejen ve viktoriánské Anglii a exotickém Mexiku. Orinina cesta za láskou začíná beznadějně. Když jí zemřel otec, jeden z nejbohatších Američanů, začali se kolem ní muži jen rojit. Všem však šlo jen o její peníze. Orinino znechucení nad dotírajícími slabochy dosáhlo vrcholu, když se ji jeden z nich pokusil zabít. A tak s úlevou utíká před hrozícím skandálem na luxusní jachtě do Mexického zálivu seznámit se s indiánskými památkami. Stane se však obětí únosu a kdesi v horách, kde je držena, zjistí, že místní lidé doslova umírají hladem. Vzpomíná na otce, jehož snahou vždy bylo přispět. svým podnikáním k rozkvětu země. Takoví muži se ale už zřejmě nerodí. Nebo ano? S překvapením zjistí, že její nenáviděný únosce, který ji pod pohrůžkou donutil k fingované svatbě, je stejný idealista jako byl její otec, a jeho srdce je stejně plné lásky jako hrdosti. Kdo by se divil, že mu podlehne? Jak si ale dokáže udržet jeho lásku?
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: anotace ke knize