Obsah: Porucha reality I

Porucha reality ; Část 1. Zjevení
První část sci-fi románu o lidstvu druhé dekády tohoto tisíciletí, které je nuceno utkat se z hrozbou, vyvolanou lidským odsouzencem.
Hlavní dějovou linií se proplétají osudy všech zúčastněných osob. Některé postavy sehrají v našem příběhu důležitější part a dávají tak vyniknout celistvému obrazu budoucí společnosti. Lidská komunita je přinucena čelit smrtelnému nebezpečí cizorodé invaze. Vlastní příběh začíná na planetě Lalonde, která je kolonizována pozemšťany. Hluboké, neprostupné džungle tolik rozdílné od náborových prospektů. Vedro. Léta těžké dřiny, která nemusí vést k blahobytu. To vše čeká pozemšťany, kteří jsou zvyklí na industriální prostředí domova. V tomto tavícím kotli frustrace, potu a snahy dosáhnout člověčího štěstí se rodí lidmi zabraná planeta. Kolonistům "pomáhají" deportovaní zločinci, kteří si musejí odpracovat v tomto prostředí svůj trest. Avšak i deporti mají své plány, a tak se jedna skupina odsouzenců vzbouří a snaží se dosáhnout dostatečné moci, aby se dostala z planety pryč. Její vůdce, šílenec a satanista v jedné osobě, při mučení své oběti vyvolá cizí bytosti, které geometrickou řadou začínají zabírat (to jest okupovat tělo i duši oběti) veškerou populaci této planety.
Vytvořil: ota61
Upravil: pan.Kchiu