Obsah: Toxický squat

Syrově upřímná exkurze do světa tvrdých drog Toxický squat od mladé autorky Hany Kavurové naléhavě osloví širokou škálu čtenářů napříč generacemi. Toto působivé dílo se nejen výpovědní silou i autenticitou příběhu dvou sester v područí omamných látek, ale především literární kvalitou může směle řadit po bok již téměř klasických bestsellerů tohoto žánru, jakými jsou třeba tituly Děti ze stanice ZOO či Memento. Snažím se vrátit do normálního života a chovat se, jakoby nic. Mluvím s lidma a přemýšlím, jak se k nim zase dostat o krok blíž. Ale moc se mi nedaří... Nechápu je. Ignoruju jejich problémy, se kterými se mi svěřujou. A občas si říkám, o čem to vůbec melou. Copak vědí něco o životě? ! A potom si vzpomenu, co a jak jsem řešila já. Fety fetem. Fetem fety... Jinak snad vůbec nic. Den co den. Roky...
Vytvořil: Mady
Upravil: suuntoman
Zdroj: Anotace z knihy Toxický squat
Dnes je 28.03.2024
Před 58 lety se narodil(a) Bauer Michal (1966)