Obsah: Chlapec stále nezvěstný

Patnáctiletý Dominick se ničím neliší od ostatních dospívajících kluků - s kamarády si rád popovídá o autech, ale hlavně touží konečně objevit zapovězený svět erotiky a sexu. Zamiluje se do otcovy tajné milenky Edie. Když ale Dominickův otec zjistí, že Edie s ním čeká dítě, opustí ji. Dominick se rozhodne, že se o Edii a o svou nevlastní sestru postará sám. Peníze, které Edii opatří bohužel pocházejí z rodinného rozpočtu. Jednoho dne Edie zmizí i s penězi neznámo kam. Hned nato Dominicka zasáhne šokující smrt jeho matky a na světlo vyjde její skandální tajemství. Dominick se vydává do New Yorku, protože tam vede Ediina stopa. Chce získat zpět své peníze a pomstít se Edii, která ho zradila. Ve svém zoufalství se odhodlá k šílenému činu - unese svou měsíc starou sestřičku, o kterou se vůbec neumí starat...
Upravil: pan.Kchiu
Zdroj: Anotace z knihy Chlapec stále nezvěstný