Obsah: Cleona

Romantický příběh ze začátku 19. století, odehrávající se na anglickém venkově a v Římě. Cleona je dcera lady Wickhamové, kterou se máti snaží skrývat za účelem výhodného sňatku. Přítelkyně Beryl pozve Cleonu do Itálie, kam jede se svým snoubencem lordem Ravenem. Jedná se však o sňatek z rozumu. Lord Raven připadá Cleoně cynický a má pocit, že ji neustále uráží. Cestou do Říma unesou Cleonu bandité a Raven ji zachrání. V Římě se všichni účastní plesů a společenských akcí a do Cleony se bláznivě zamiluje kníže Camillo, který se ji nakonec snaží výhružkami donutit k sňatku. Opět se však objevuje Raven a Cleonu zachrání. Mezitím Beryl, zamilované do lorda Mountavona, přeje štěstí a jeho manželka zemře. Poté společně odjedou do Španělska, kde se chtějí vzít. A tak k sobě Cleona s Ravenem mají volnou cestu.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 29.03.2024