Obsah: Čekej do půlnoci

Hrdinkou nové knihy Amandy Quick je Caroline Connorová, sedmadvacetiletá svobodná autorka napínavých románů, které jí na pokračování vycházejí v listu Létající reportér. Její příběhy mají v sobě vždycky něco záhadného, protože autorka se zajímá o parapsychologii, kterou dokonce studuje ve Společnosti pro výzkum parapsychologických jevů. Má za sebou nezaviněný osobní skandál, který ji donutil změnit svou totožnost, stát se ovdovělou paní Fordyceovou a odstěhovat se do jiného města. Po nečekaném setkání s Adamem Hardestym se dostává do víru nebezpečných událostí týkajících se vražd dvou známých médií. Hardesty se dokonce domnívá, že se Caroline do nich nějak zapletla, protože našel seznam účastníků seancí, které vedla právě ta dvě zavražděná média. Rozjede se kolotoč napínavých, překvapivých událostí, jejichž vyšetřování se ujímá Adam, bývalý kluk z ulice, kdysi se živící prodejem informací lidem z vyšších, zejména finančních kruhů, nyní chráněnec a dědic šlechetného dobrodince Wilsona. Caroline, která ho zpočátku odmítá, se posléze s ním zapojí do hledání pravdy o obou vraždách i o dalších lidech kolem nich, kteří se většinou rekrutují z oblasti vědeckých zkoumání paranormálních jevů. Docházejí k překvapivým závěrům a nakonec se sblíží natolik, že se vezmou.
Zdroj: Anotace z knihy Čekej do půlnoci
Dnes je 20.04.2024